Opolskim Okiem nieObiektywnymLiczniki odwiedzin

koperta
opole_zielonaprzystan@o2.plPustaMiska - akcja charytatywna>

>

Blog > Komentarze do wpisu

FESTIVAL 2008

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbywa się w Opolu od 1963 roku w amfiteatrze leżącym u stóp Wieży Piastowskiej. Prawie nieprzerwanie od 46 lat Opole zamienia się na kilka dni późnej wiosny w stolicę polskiej piosenki. Nad miastem płynie wówczas nieprzerwanie muzyka (codzienne próby w amfiteatrze i wieczorne koncerty na żywo!) - przy sprzyjających warunkach słychać ją niemalże w najdalszych zakątkach Opola. W mieście przechadzają się gwiazdy estrady, tłumy turystów i nieletni łowcy autografów.Jubileuszowy koncert Beaty Kozidrak - Opole 2008

 
sobota, 14 sierpnia 2010, gustav_k

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Tegofan, *.adsl.inetia.pl
2010/08/15 23:22:13
Ale z Ciebie romantyk. Czy myślisz że festiwal na Politechnice czy gdzieś tam w innym zabójczym miejscu będzie miał klimat? Czy festiwal w ogóle ma w tym roku szanse byc?
-
2010/08/17 18:39:09
Klimat festiwalu według mnie w dużej mierze zależy od publiczności i występujących Gwiazd, choć - kto wie - gdy nad obskurnym rusztowaniem, które właśnie powstaje na Politechnice, zabraknie Wieży Piastowskiej, być może pryśnie klimatyczna opolsko - festiwalowa aura... Już wkrótce zdjęcia z przygotowań do Opola2010 - zapraszam!